Estetická medicína

Morpheus8

Co Morpheus umí?

Jak funguje?

Morpheus8 je bezpečné a efektivní minimálně invazivní modulární vysokofrekvenční frakční řešení pro celotělovou subdermální modulaci tukové tkáně.

Zařízení funguje na principu frakcionace RF energie do hlubokých dermálních vrstev kůže. Morpheus8 poskytuje nejhlubší dostupné frakční ošetření a proniká do podkožní tkáně až do 8 mm.

Máte zájem nebo se chcete ujistit, zda je Morpheus8 pro Vás? Domluvte si konzultaci!

Jett Plasma Lift Medical

Vhodný pro:

Jak funguje?

Jett Plasma Lift Medical je český moderní sofistikovaný lékařský přístroj s novou patentovanou technologií, která pomocí stejnosměrného proudu produkuje plasmový výboj.

Lékařský přístroj velmi dobře staví kapilární krvácení.

Injektor

Představujeme vám injektor na aplikaci mezoterapeutických koktejlů na pleť a vlasovou pokožku. Aplikace tohoto francouzského výrobku je bezbolestná a nezanechává modřiny tím pádem se ošetření stává komfortnější a snesitelnější.

Co umí?

Aplikace krevní plazmy

Využívá se nejen ke zlepšení textury pokožky, ale i k zastavení vypadávání vlasů a k podpoření jejich opětovného růstu. Léčí aknózní pleť, pigmentace, jizvy.

Aplikace Cellular Matrix plazma

Tyto zkumavky na plazmaterapii přednaplněné kyselinou hyaluronovou o koncentraci 20 mg/ml se hojně využívají v oblasti dermatologie. Primární využití př zlepšení textury pokožky, navýšení hydratace, boj proti jemným a středně hlubokým vráskám a k rozjasnění pokožky.

Hydrodeluxe

Jde o jednu z nejpopulárnějších a nejefektivnějších miniinvazivních metod, které obnovují mladistvý vzhled pleti. Mezoterapie Neauvia HydroDeluxe obsahuje 18 mg/ml kyseliny hyaluronové, aminokyseliny a 0,01 % hydroxyapatitu, díky kterým můžete očekávat dlouhotrvající výsledky již po dvou ošetřeních. Nejoblíbenějšími lokalitami k ošetření jsou obličej, krk a dekolt.

Allstem SKIN THERAPY

Kmenové buňky

Allstem HAIR THERAPY

Kmenové buňky

Švýcarská společnost RegenLab je celosvětovou jedničkou a průkopníkem v oblasti autologní regenerativní medicíny. Vyvíjí technologie umožňující precizní přípravu plazmy bohaté na krevní destičky z pacientovy vlastní krve, která je využívána také v kombinaci s kyselinou hyaluronovou. Tyto produkty lze využívat napříč lékařskými obory, zejména v dermatologii, ortopedii či plastické chirurgii. Jako jedni z mála se mohou pyšnit uzavřeným systémem, který garantuje maximální bezpečnost.

Ošetření injektorem je vhodné pro:

Infuze vitamínu C

S čím pomáhá?

Nastartujte svou imunitu infuzí vitamínu C! Vitamín C je významný antioxidant, který si naše tělo nedokáže vytvořit a je odkázáno na jeho příjem v potravě. Takto ovšem je možné udržovat pouze fyziologickou hladinu vitamínu C. Daleko vyšší hladinu a účinnost dokáže zajistit jen nitrožilní podání pomocí infuze. Podstoupení terapie vitamín C je vhodná vždy, když se cítíte unavení nebo jste často nemocní.

Estetická platforma

Platforma InMode nabízí uživatelům možnost vytvořit přístroj pro estetická ošetření přímo na míru.

Nejmodernější technologie použité tak, aby byly co nejšetrnější k pacientovi se zachováním maximálního výsledku bez nutné doby rekonvalescence.

Forma / Forma Plus

hloubková radiofrekvence

Unikátní tepelné ošetření kůže s nastavitelnými parametry pro remodelace kolagenu, vypnutí kůže obličeje, krku (neinvazivní facelift) a na těle.

Obličejový RF aplikátor Forma a tělový Forma Plus tepelně remodeluje kolagen. Zákrok stimuluje dlouhodobou tvorbu kolagenu, která vede k okamžitému a dlouhodobému zpevnění kůže. V aplikátoru je zabudován měřič teploty kůže pro automatickou regulaci teploty kůže, které zaručuje bezpečné a stejnoměrné ošetření s maximální účinností a opakovatelností.

Forma poskytuje dokonale bezpečný přenos RF.Funkce „cut off teplota“ automaticky snižuje energii RF, když násadec zjistí, že byla dosažena požadovaná teplota pokožky.

Klinické důkazy naznačují, že dlouhodobé vystavení teplotě nad 40 ° C je výhodné pro optimální klinické výsledky.

Bezpečný na všechny typy pleti.

Fractora

mikrojehličková radiofrekvence

Jediný RF mikrojehličkový aplikátor s neizolovanými i izolovanými mikrojehličkami kombinující minimální nebo hlubokou ablaci, koagulaci a sub-nekrotické zahřátí celé dermis, který vyplňuje mezeru mezi frakčními lasery a chirurgickými zákroky.

Maximální účinek a minimální dobu rekonvalescence.
Řeší několik problémů, včetně vzhledu kůže, s frakční koagulací a ablací.
Významné řešení cystického akné a jizev (zlepšení jizev po akné o 50%)
Bezpečné ošetření pro fototyp kůže VI s minimálním rizikem vzniku pozánětlivé hyperpigmentace (PIH), což je běžné u jiných metod resurfacingu.
Kombinace frakční koagulace a objemového ohřevu pomocí volitelných hrotů s různou hloubkou průniku a konfigurací hustoty hrotů.

Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou

Výplně SAYPHA

Výplně REVOLAX

Výplně DERMAFIL

Výplně ALIAXIN

Výplně LIPOELASTIC

Výplně NEAUVIA

Plazma terapie, mezoterapie

PRP plazma terapie

MATRIX plazma

Hydrabooster

Kmenové buňky

Vlasová péče

Krásné křivky bez operací

Botox

Lifting pomocí nití

Inmode

Plazma jett medical