Ošetření IPL

Ošetření přístrojem IPL ARIANE

Péče o tělo

Pulzní světlo je nejúčinnější metoda, jak odstranit ochlupení ze všech částí těla. Jeho funkce je velmi jednoduchá: fotoepilační přístroj vyšle bezpečný světelný svazek, který se při kontaktu s hnědým pigmentem ochlupení přemění v teplo, které dokáže zničit vlasové folikuly. Protože dochází ke zničení folikulů pouze v růstové fázi chloupků, je nutné ošetření opakovat. Po několika ošetřeních (počet je individuální) dochází k trvalému odstranění nežádoucího ochlupení.

Přístroj využívající pulzní světlo EFB beauté® využívá exkluzivní patentované technologie pro odstranění blond a bílého ochlupení. Přístroje pracující s IPL (intenzivní pulzní světlo) značky EFB beauté® dokáží jako jediné výrazně a trvale snížit blond a bílé ochlupení neobsahující pigment.

Péče o pleť

Modelová řada IPL EFB beauté® umožňuje vícenásobné využití: jedná se současně o přístroj pro postupnou a trvalou fotoepilaci a pro fotorejuvenaci (fotoomlazení) – pulzní světlo výrazně snižuje nepravidelnosti povrchu kůže: jemné vrásky, zarudnutí atd. Pleť tak znovu získává mladistvý vzhled: jednotný odstín a pevnost.

Výsledky ošetření pomocí IPL

Intenzivní pulsní světlo dokáže:

Ceník

Uvedené ceny jsou pouze orientační, uvedená cena je za jedno ošetření.
Konečná cena bude stanovena po konzultaci před ošetřením (odvíjí se od velikosti ošetřované plochy).

Fotoepilace

Ošetření IPL

Epilace

Fotorejuvenace - celkové omlazení pleti

Odstranění pigmentace

Odstranění popraskaných žilek

Ceny jsou pouze orientační, přesná cena ošetření je stanovena až při osobní konzultaci podle velikosti ošetřované plochy. Při ošetření více oblastí najednou poskytujeme slevu.