Kosmetické služby

Spolupracujeme se společnostmi:

Selvert Thermal

je kosmetická značka, která je odnoží švýcarské farmaceutické společnosti Ginper.

Unikátní složkou všech přípravků je voda z termálních pramenů Pyrenejí a švýcarských Alp. Díky termální vodě je Selvert Thermal tak vyjímečný i pro tu nejcitlivější pleť

Dr.Schrammek

Historie 3 generací nadšenců, kteří měli stejný sen: poskytnout pokožce neuvěřitelné blahodárné účinky moře 50 let odborných zkušeností v oblasti wellnessu, rodinná firma, kvalitní přírodní ingredience, ekologický výroba v Bretani.

Medik8

Britská značka sídlící v Londýně, která se zaměřuje na výzkum nových technologií pro výrobu kosmeceutik. Tato značka je populární po celém světě a je známá svými kvalitními výrobky a vysokou účinností. Zakládá si na ekologickém přístupu jak ve složení, tak u obalů svých produktů.
 

Alcina

Německá značka s dlouholetou tradicí a se zastoupením v 15 zemích světa. Dobře ví, že každý je jedinečný, a snaží se tomu přizpůsobit také svou nabídku. Nabízí kompletní sortiment pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky.
 

Anna Brandejs

značku sama založila, aby mohla pod svým jménem vyvíjet kvalitní doplňky stravy, vlasovou a pleťovou kosmetiku z těch nejlepších ingrediencí na trhu.
 
 

Produkty značky Selvert Thermal

Profesionální hydratační a vitalizující péče je tvořena 95% excelentních složek z přírody v čisté a bezpečné kvalitě přímo z přírody. Okouzlí Vás extrakt z modrého lotusu, orchidejový elixír, maceškový výtažek a červený jetel a mnoho dalších přírodních svěžích esencí. Péče tvořena pro moderní ženu, které miluje přírodní péči a své pleti, tak poskytuje intenzivní hydrataci, účinnou antioxidaci a navíc potlačí první známky stárnutí.

Výjimečná péče SPLENDOUR bojuje proti stárnutí, dokonale zpevňuje pokožku a má silný hydratační účinek. Kombinace účinných látek vytváří synergii, na které se nejvíce podílí dvě aktivní složky:

  • Kyselina hyaluronová s vysokou, střední a nízkou molekulární hmotností a VIT B3.

Vaše pleť po péči získá přirozenou mladistvost, bude nádherně hladká. Vrásky budou potlačeny, důkladnou hydratací. Pokožka bude zářit SPLENDOUR = „V CELÉ SVÉ KRÁSE“.

Péče je doplněna SUBASHI masáži GUA SHA jadeitovými kameny, a dopřeje vám tolik potřebné uvolnění a relaxaci.

Luxusní péče s 24 karátovým zlatem, ušlechtilým kovem s vynikajícími kosmetickými vlastnostmi, které Vaší pokožce přinášejí nepřekonatelný jas a oslní vynikajícím vypínacím a regeneračním účinkem.

ZLATO je uctíváno už od dob starověkých civilizací, jakým byl např. starověký Egypt, kdy sloužilo jako zdroj pro většinu luxusních procedur a to s jediným cílem,
zvýšit krásu na vznešenou.

Absolutní anti-ageing ošetření s okamžitým liftingovým efektem, díky látkám zlatému a diamantovému peptidu, poskytuje intenzivní omlazení, zpevnění, regeneraci, výživu a hloubkově revitalizuje pleť. Smyslné opojení vůní je třešničkou na
dortu tohoto zážitkového rituálu.

Extrémně účinná inteligentní péče pro okamžitou i dlouhodobou hydrataci pokožky, kombinuje unikátní účinné látky, vysoce koncentrované, zakomponované do nádherných textur. Doplní ztracenou hydrataci pleti a zastaví tak předčasné stárnutí
pleti. Zjemňuje a chrání před dalším možným dehydratováním. Pleť po takto doplněné hydrataci získá zpět svoji krásu, hladkost a vypadá mladistvě.

Péče obnovující  přirozenou samoregenerační schopnost kůže o 20% za pouhé 4 dny po jednom intenzivním regeneračním ošetření.

Pleti se navrací její zdravý růžový nádech, kvalita a přirozený ochranný mechanismus jako u mladistvé pleti. Aktivní látky aktivní šnečí proteinový extrakt a PRO RENEW COMPLEX® působí na kožní buňky, získají zpět svou energii a aktivitu.
Výrazně se zlepší syntéza proteinů, tím se obnoví síť kolagenových vláken a struktura vláken elastinu. Pleť se stává silnější a odolnější. Jedná se o dokonalou regeneraci pro tu nejnáročnější pleť.

Anti-ageingová péče vhodná pro zralou pleť založená na vědecky podložené technologii
omlazení pleti rostlinnými kmenovými buňkami. Zárodečné buňky v pleti tak kopírují vlastnosti zárodečných buněk jablka, ze kterých jsou získávány kmenové buňky, a proto dokáží extrémně rychle zpomalit proces stárnutí, stimulovat regeneraci buněk a pleti
se postupně navrací mladistvý vzhled.

Dále pracujeme s produkty

Rodinná značka s dlouholetou historií. Společnost Dr. med. Christine Schrammeck Kosmetik již více než 60 let pracuje pro krásu. Firma nabízí produkty pro profesionální ošetření i koncové zákazníky. Produkty nejsou testovány na zvířatech a převážná část produktů je veganského složení.

Britská výzkumná společnost Medik8 je průkopnická firma v tvorbě kožních (cosmeceutical) technologií.

Ceník

Kosmetické ošetření pleti

Mikrojehličkování - microneedling

Green peeling

Depilace horkým voskem

Selvert - BB Glow